O NAS

NA POCZĄTKU BYŁ  CHAOS JAK NA DOBRYM BAŁTYCKIM WARUNIE,  W 2013 POWSTAŁO SURFWAVE, CZYLI BLOG O SURFINGU, KTÓRY UMARŁ NA DOBRYCH KILKA LAT.  JEGO TWÓRCA MARCIN GRZYMISŁAWSKI W TYM CZASIE ŁAPAŁ FALE I EKSPLOROWAŁ MIEJSCA Z IDEALNYMI FALAMI. PO 10 LATACH PROJEKT WRACA JAKO BLOG ORAZ SKLEP ECOMMERCE


SURF WYJAZDY ORAZ LEKCJĘ SURFINGU

Pomysłodawcą i twórcą marki SURFWAVE jest Marcin Grzymisławski, który swoją przygodę z surfingiem rozpoczął w 2012. Były to czasy gdzie na półwyspie ze świecą było można szukać szkół surfingowych. Na Mistrzostwach Polski Surfingu startowało może z 14 osób bez podziału na klasy shortboard i longboad. Kiedy na Bałtyku wchodził swell to wystarczyły palce by wszystkich policzyć w wodzie. Dzisiaj po ponad dekadzie te czasy poszły w zapomnienie, a Surfing szczególnie w Polsce przeżywa wręcz istny boom. Kiedy w2013 pierwszy raz wylądowałem na Indonezyjskiej wyspie Bali przez wielu zwaną azjatyckimi Hawajami w pełni poświęciłem się w podnoszeniu umiejętności oraz zdobywaniu doświadczenia w surfingu.

W 2016 roku postanowiłem zamieszkać rok na tej wspaniałej wyspie skupiając się na łapaniu fal oraz organizując kursy i wyjazdy surfingowe na tę wspaniałą indonezyjską wyspę. Od 2018 jestem jednym z pierwszych instruktorów surfingu w Polsce posiadający Certyfikat ISA ( International Surfing Association – Międzynarodowe Stowarzyszenie Surfingu) oraz Międzynarodowym  Sędzią Surfingu ISA.

Na stronie SURFWAVE znajdziecie informację o sprzęcie oraz jak rozpocząć naukę surfingu. Kupicie sprzęt do uprawiania tej dyscypliny sportu, ale również będziecie mogli ze mną odbyć kurs surfingu na Bałtyku lub wyjechać na rajskie Bali gdzie mieszkając nauczę Was jak łapać fale oraz pokażę jedne z najpiękniejszych plaż na świecie. Więcej informacji znajdziecie w dziale sklep.

Znajdziecie również oferty wyjazdów zaprzyjaźnionych szkół surfingowych, które specjalizują się w konkretnych destynacjach, a które śmiało mogę polecić.


surfing2-details-pic2

Sklep

Dla Surferów i Shaperów
surfwave szkola

Szkoła Surfingu

Lekcję surfingu

STAY TUNED
GET SURFING TIPS & NEWS

     

    Vivamus in diam turpis. In condimentum maximus tristique. Maecenas non laoreet odio. Fusce lobortis porttitor purus, vel vestibulum libero pharetra vel. Pellentesque lorem augue, fermentum nec nibh et, fringilla. Aliquam ac dui vel dui vulputate consectetur.