W MYŚL IDEI "SHARING IS CARING" WSPIERAMY I PROMUJEMY LOKALNYCH PRODUCENTÓW SPRZĘTU SURFINGOWEGO ORAZ PRODUKTY NISZOWYCH MAREK.

SURFING

Ta cześć strony jest w trakcie budowy - zapisz się do naszego newslettera byśmy mogli na bieżąco informować Ciebie o tym co się u nas dzieje.


Sprawdź


HYPESCRAPER

Pomysł narodził się po wielu surferskich sesjach. Podczas skrobania wosku z deski, zauważyłem, że narzędzia, których używamy, nie uległy ewolucji od wielu lat. Potrzebny był bardziej wydajny i wygodny sposób, aby usunąć wosk szybciej i czystszej.


Sprawdź


NO MADS

Marka stworzona przez grupę aktywistów zajmujących się wyławianiem sieci rybackich oraz plastyku na Filipinach. Z tego co wyłowią wytwarzają granulat, który następnie jest wykorzystywany do produkcji surfingowych finów. Z historią marki i założycieli NO MADS możecie dokładniej zaznajomić się w filmie dokumentalnym wyprodukowanym we współpracy z Netflix pod tytułem NO MAD do którego każdego chętnie zapraszam.


Sprawdź


SURFWAVE szkoła  surfingu

To instruktorzy surfingu posiadający uprawnienia międzynarodowej federacji ISA zapewniającą najwyższej jakości kadrę trenerską. Prowadzimy lekcję indywidualne oraz grupowe zarówno dla osób początkujących jak i średnio zaawansowanych.


Sprawdź


LIVEFOR THESURFING &WAVES

DLA NAS SURFING TO STYL ŻYCIA. PREZENTUJEMY SPRZĘT, NOWOŚCI I PORADY ZE ŚWIATA SURFINGU.


SPRAWDŹ BLOG